top of page

Tenisová škola - 2. Pololetí ŠR 2023/2024

Aktualizováno: 8. 2.

Vážení rodiče dětí z tenisové školy.


Od 1.2.2024 provozuje Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov nejenom hřiště Masná, ale i rozdělenou tenisovou školu v Masné.


Jsme moc rádi, že přes 90% dětí zůstává z původní školy VM LTC PRAHA s trenéry, kteří se TŠ věnujjí od roku 2016. Vstupujeme tedy s 80 dětmi do 8. roku činnosti. Trenéři mají vzdělání s certifikáty Českého tenisového svazu a zkušeností z Česka a USA. Jsme přesvědčeni, že TŠ se bude dál rozvíjet. Od jara budeme na více místech v Praze 1, Praze 6 a Praze 7. V Masné usilujeme o další halu a naším cílem je věková skupina dětí od 5 do 12 let. Starším dětem od 10 let se zájmem o závodní tenis tak budeme moct v roce 2024/2025 nabídnou více individuálních tréninků. Menším dětem chcema nabídnout plnohodnotný tenisový trénink se zaměřením na rozvoj obecných pohybových dovedností.


Co teď potřebujrme od vás? Nově chceme využívat aplikace a nástroje pro řízení a komunikaci. Odložit papír a tužku... komunikovat v chatu, plánovat online, omlouvat online. Vést evidenci a řídit školu up to date. Jde to. Na Strahově v beachvolejbalové škole máme 505 dětí.


Prvním krokem a úkolem pro vás je aktualizovat registraci dětí v klubu a vyplnit souhlas GDPR. Na hlavní stránce, podle insrukce, která je velmi intuitivní vyplňte v odkazu online údaje o vašem dítěti Tím učiníte první krok k pokračování vašeho dítěte v TŠ. Registrace budou otevřeny do konce února.


Moc děkujeme. Kurzovné zůstává stejné, jako pro 1. pololetí školního roku 2023/2024.


Jsme s vámi, buďte s námi


MUDr. Vít Mařik

Předseda spolku Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov


Comments


bottom of page